Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Montáž Sietí proti hmyzu

Siete proti hmyzu majú niekoľko variantov montáže. Môžete ich pripevniť bez vŕtania, vŕtať do rámu okna, steny alebo výklenku. Zistite viac o tom, ako namontovať Siete proti hmyzu.

Zistite viac

Jednoduchšie už to skutočne byť nemôže. Naše siete sú už zložené. Siete proti hmyzu, ktoré len nasadíte za rám okna, zvládne nainštalovať skutočne každý. Na montáž Rolovacích sietí proti hmyzu je potrebná vŕtačka, preto bude montáž trvať o pár minút dlhšie. Siete je možné montovať niekoľkými spôsobmi, a to s vŕtaním do okenného rámu či steny alebo bez vŕtania nasadením za rám okna.

Na jednoduchú a rýchlu montáž sme pre vás pripravili ilustrované aj video návody rozdelené podľa typu zavesenia. Uvidíte, že budete hotový v priebehu pár minút.

Siete proti hmyzu môžete na okná montovať niekoľkými spôsobmi. Aj keď to na začiatku môže vyzerať zložito, nemusíte sa báť. Zameranie aj finálna montáž je hračka, s nami ju určite zvládnete.

Pozrite sa na pripravené videá a ilustrovaný návod.

Nasadenie za rám okna Pre Siete proti hmyzu Classic a Siete proti hmyzu Exclusive

Ide o najjednoduchší spôsob, ako môžete pripevniť Siete proti hmyzu na okno. Kovové háčiky stačí len zaháknuť za vonkajší rám okna. Háčiky sú však vyrobené z úzkeho kovu. Pri montáži odporúčame použiť rukavice, aby nedošlo k Vášmu porezaniu. Tento typ sietí odporúčame cez zimu z okien demontovať. Predĺžite tak ich životnosť.

1

Vŕtanie do vonkajšieho rámu okna Sieť proti hmyzu Rolovacia

Siete proti hmyzu budú mať už predvŕtané diery. Celý rám Siete proti hmyzu privŕtate na vonkajší rám okna alebo dverí. Rolety potom môžete vyťahovať alebo sťahovať podľa potreby. Okná sa však musia otvárať dovnútra do miestnosti. Inak by nebolo možné okná otvoriť.

1
2
3

Vŕtanie do steny výklenku Sieť proti hmyzu Rolovacia

Ak nechcete vŕtať Rolovacie siete do okna, je možné ich vŕtať do steny výklenku. Pomocou skrutiek je potrebné navŕtať celý rám do výklenku. Dajte si pozor, aby sieť po zatiahnutí nenarazila do kľučky. Okná sa v tomto prípade musia vždy otvárať smerom von.

1
2
3
4

Vŕtanie na stenu Platí pre Rolovacie siete s Vŕtaním na stenu a pre Rolovacie siete do strešných okien.

Siete proti hmyzu s vŕtaním na stenu sa používajú najčastejšie pre strešné okná. Je potrebné navŕtať celý rám na stenu pred výklenok. Sieť proti hmyzu príde už zložená, takže ju stačí len privŕtať. Rolovaciu sieť ovládate šnúrkou alebo ťahaním za spodný rám.

1
2
3
4

Vŕtanie na dvere Platí pre Sieť proti hmyzu na dvere – Magnetická Sieť proti hmyzu na dvere – S magnetickou páskou.

Siete proti hmyzu na dvere pre vás vyrobíme priamo na mieru. Je potrebné privŕtať pánty k rámu dverí. Vždy ich pripevňujete na opačnú stranu, než je smer otvárania dverí. Po privŕtaní pántov je potrebné pripevniť magnet. Pri Magnetickej Sieti proti hmyzu na dvere vŕtate magnet, pomocou ktorého drží rám siete pevne pri dverách. Ide o pevnejší spôsob montáže. Ak zvolíte montáž s magnetickou páskou, stačí nalepiť magnetickú pásku na rám dverí. Ide o rýchlejší spôsob montáže.

1
2
3
4
5
6
7

Mohlo by Vás zaujímať