Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Siete proti hmyzu nasadené na rám okna

1 položiek celkom

Siete proti hmyzu sú veľmi praktický a účinný spôsob, ako si hlavne v letnom období zvýšiť komfort bývania. Najmä siete, ktoré len nasadíte na okno, nájdu uplatnenie v každom byte, dome či kancelárii. Nevyžadujú žiadnu montáž, takže rám okna nijako nepoškodíte. Sieť len zavesíte pomocou háčikov za rám okna a potom si už len užívate pokojné leto bez obťažujúceho hmyzu.

Siete proti hmyzu v okne ani nepostrehnete - sú priehľadné, takže nijako nebránia vo výhľade. A ak by ste potrebovali plný prístup z okna, stačí sieť proti hmyzu jednoducho zložiť z okenného rámu. Záležitosť na 10 sekúnd.

Nasadzovacie siete proti hmyzu

Dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať nasadzovacie siete proti hmyzu na svoje okná, určite nájdete mnoho. Čím bližšie k prírode, tým viac druhov hmyzu a vo väčšom množstve na Váš dom útočí. Ale nemôžeme im to zazlievať - nerobia to s nejakým škodoradostný úmyslom.

Ale ani si to nemusíme nechať páčiť. Najjednoduchšou ochranou sú nasadzovacie okenné siete proti hmyzu. Účinne zabránia akémukoľvek hmyzu, predovšetkým muchám, komárom, ovadom, osám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu v tom, aby bez pozvania navštevovali Váš byt.

Montáž siete zvládnete sami

V prípade nasadzovacích sietí proti hmyzu vlastne ani o montáži hovoriť nemôžeme. Ide naozaj len o dočasné nasadenie. Sieť je napnutá v ráme, ktorý je po stranách opatrený otočnými háčikmi. Otvorte jednoducho obe okenné krídla, priložte sieť k pevnému okennému rámu a zaistite otočením háčika.

Šírka siete zodpovedá šírke tej časti okna, na ktorej je kľučka. Akonáhle sú háčiky zaistené, privrite druhú polovicu okná, a potom k jeho rámu pripnite zostávajúce háčiky. Jedno krídlo okna tak stále môžete otvárať dokorán a druhé slúži na uchytenie rámu siete proti hmyzu.

Siete proti hmyzu chránia zdravie

Zaistenie väčšieho pohodlia je zrejme tým prvým dôvodom, prečo o nasadzovacích sieťach uvažovať. Avšak, kto je alergický napríklad na včelie bodnutie, tomu môže takáto sieť na okne aj zachrániť život.

A keď už hovoríme o alergiách, tak k jari a letu patria alergie na pele rôznych rastlín. Sieť proti hmyzu samozrejme nie je prostriedok na predchádzanie alergickým reakciám, ale prinajmenšom časť peľu a prachu určite odfiltruje. Zlepšuje tak vzduch v miestnosti a lepšie sa potom dýcha.

Pre pohodlnejšiu prácu so sieťou proti hmyzu ponúkame komfortnejšiu variantu – rolovacii sieť. Tú nie je potrebné dávať dole vo chvíli, kedy potrebujeme okno úplne spriechodniť. Rolovaciu sieť jednoducho vytiahnite rovnako ako normálnu roletu do hornej kazety.

Meranie okien pre nasadzovacie siete

Keďže každú jednotlivú sieť vyrábame na mieru, musíte pred objednaním vedieť, aké rozmery chcete. Nevyhnete sa teda meraniu okien, ale nenechajte sa tým vydesiť. Stačí si vybrať typ montáže rolety a držať sa nášho návodu.

Samozrejme sme Vám k dispozícií na našej zákazníckej linke. Ak si nie ste s čímkoľvek istý, zavolajte nám a všetko spoločne zvládneme po telefóne.