Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Často kladené otázky

V súvislosti s nákupom, meraním, montážou a údržbou roliet vzniká mnoho otázok. Na tie najčastejšie otázky najdete odpoveď tu. Pokiaľ odpoveď na svoju otázku nenájdete, môžete vždy kontaktovať našu infolinku, kde Vám na všetko odpovieme.

Spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Prosím dajte nám vedieť, pokiaľ vidíte cestu, ako sa môžeme zlepšiť.

O produktoch
Sú Vaše produkty už zložené?

Áno. Jedným z hlavných dôvodov, prečo si vybrať práve FOA je, že naša tieniaca technika je už zložená. Dostanete teda tieniaci prvok s montážnou sadou, ktorú potrebujete. Tým je zaistené, že produkt je pevnejší a rovno pripravený pre pripevnenie. Zvládne to každý.

Sú Vaše produkty na mieru?

Áno. Dbáme na to, aby všetky produkty boli skutočne na mieru a presne pasovali tam, kam majú. Doma už nemusíte nič skracovať ani upravovať.

Je montážna sada súčasťou balenia?

Áno. Súčasťou každého balenia je montážna sada. Tá bude obsahovať všetko, čo budete pre pripevnenie k oknu/pripevnenie na stenu potrebovať.

Je možné si objednať  príslušenstvo?

Áno. Vieme, že nie každý prvok musí vydržať večnosť. Preto si všetko môžete priobjednať tu. Pokiaľ ste náhradný diel nenašli, napište nám. Ak máme tento diel vo výrobe, sme schopný Vám ho dodať.

Kde nájdem všetky konkrétne odpovede k produktom?

Kompletný popis našich produktov nájdete tu. Pokiaľ predsa len narazíte na otázku, na ktorú neviete odpoveď, vždy sa na nás môžete obrátiť. Radi Vám poradíme alebo presnú informáciu obratom zistíme.

Akú majú produkty záručnú dobu?

Na menšiu časť sortimentu máme klasickú záručnú dobu, a to 2 roky. Na väčšinu našeho sortimentu ponúkame záruku 4 roky. Pozrite sa na prehľadnú tabuľku:

Produkt Záručná doba
Rolety Deň a noc v otvorenej kazete 48 mesiacov
Rolety Deň a noc v POLO kazete 48 mesiacov
Rolety Deň a noc v MAXI kazete 48 mesiacov
Látkové rolety v otvorenej kazete 48 mesiacov
Látkové rolety v POLO kazete 48 mesiacov
Látkové rolety v MAXI kazete 48 mesiacov
Termo rolety v otvorenej kazete 48 mesiacov
Termo rolety v POLO kazete 48 mesiacov
Termo rolety v MAXI kazete 48 mesiacov
Plisé rolety s profilom CLASSIC 48 mesiacov
Plisé rolety s profilom DECOR 48 mesiacov
Plisé rolety pre strešné okná s profilom CLASSIC 48 mesiacov
Plisé rolety pre strešné okná s profilom DECOR 48 mesiacov
Plisé rolety s profilom Economy 24 mesiacov
Látkové strešné rolety 24 mesiacov
Vertikálne žalúzie 24 mesiacov
Rímske rolety 24 mesiacov
Siete proti hmyzu - Nasadzovacie 24 mesiacov
Siete proti hmyzu - Rolovacie 24 mesiacov
Siete proti hmyzu Vŕtané na dvere 24 mesiacov
Mám strach, že nesprávne zameriam alebo objednám.

Toho sa nemusíte báť, stačí sa pozrieť na naše prepracované manuály. Pokiaľ si ani tak nie ste istý, zavolajte nám. Radi Vás prevedieme celým procesom, od objednania až po montáž. Pokiaľ budeme riešiť tieniacu techniku do nejakých atypických okien/výklenku. Nebojte sa nám poslať fotku. Náš tím sa na všetko pozrie a poradí Vám.

Reklamácia
Čo mám robiť, pokiaľ bude balenie nekompletné alebo bude produkt zničený?

K reklamáciám sa staviame vždy čelom. Pokiaľ je produkt nekompletný, ihneď zasielame chýbajúce diely. Pokiaľ je produkt poškodený, tak existujú dve možnosti. Často môže byť najlepším riešením zaslať nový diel len k výmene. Pokiaľ je poškodenie väčšieho rozsahu, necháme produkt zviesť k nám a opravíme ho.

Ako dlho môže oprava trvať?

Na opravu máme zo zákona 30 dní, vždy sa to ale snažíme vyriešiť do týždňa, reklamácie riešíme prednostne.

Je možné produkty vrátiť?

Všetky produkty vyrábame na mieru. Preto nie je možné produkty vrátiť. Vieme, že by ste sa toho mohli obávať, máme pre Vás preto nachystané detailné podklady pre presné zameranie a naviac si každú objednávku ešte telefonicky potvrdzujeme a overujeme, či zameranie prebehlo správne.

Čo ďalšieho potrebujem k reklamácii vedieť?

Všetko ostatné, čo je potrebné k reklamácii vedieť, sme pre Vás prehľadne spísali tu. Pokiaľ si ani tak nie ste istý, prosím kontaktujte nás. Radi Vám poradíme.

Doprava a platba
Aké sú možnosti dopravy?

U FOA si môžete vybrať dopravcu SPS, Slovenskú poštu a 123 Kurier. Pre veľké rozmery a siete proti hmyzu prosím zvoľte možnosť 123 Kurier. Doprava Slovenskou poštou ponúka aj možnosť doručenia na poštu, avšak len pre menšie rozmery. 

Aké sú možnosti platby?

Platiť môžete prevodom, online platobnou kartou alebo na dobierku. Limit pre dobierku je nastavený na 385€ . 

Ako dlho trvá výroba a doprava?

Všetok tovar doručíme do 10 pracovných dní od overenia objednávky.

Ponúkate aj dopravu zdarma?

Dopravu zadarmo máme už od

O firme
Máte dlhodobé skúsenosti v obore?

Firma bola založená v roku 2010. Vďaka tomu máme bohaté skúsenosti s predajom a vieme, čo zákazník ocení a potrebuje. V roku 2017 sme vstúpili na trh tieniacej techniky. Od tej doby sa neustále zlepšujeme a zdokonalujeme naše procesy. Za tú dobu už vieme, ako by malo tienenie vyzerať a čo je v tomto segmente skutočne dôležité.

Je možné osobné vyzdvihnutie na pobočke/v sídle?

Zakladáme si na tom, že sme firma celoeurópska. Chceme dodávať naše produkty do celej Európy. Firma má sídlo v Bratislave a to na Gajovej ulici číslo 4. Pre korešpondenciu a posielanie balíkov môžete využiť priamo náš európsky sklad. Je to ulica: Krnovská 2958/110b, 747 07 Opava - Předměstí. Všetko tým zrýchlime. Osobný odber zatiaľ nie je možný, ale pracujeme na tom :).