Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

O nás

Vo FOA sa vždy snažíme o to, aby bol zákazník maximálne spokojný. Sme presvedčený o tom, že heslo „Náš zákazník, náš pán“ je v súčasnosti absolútne kľúčové.

Medzi naše priority patrí:

  • nekompromisná kvalita celého našeho sortimentu,
  • najlepšie ceny na trhu,
  • skvelá podpora pro všetkých našich zákazníkov a partnerov.

Vyskúšajte niektorý z našich produktov a presvedčte sa o našich prednostiach.

Na trhu od roku 2010

Spoločnosť Westlogic s. r. o. pôsobí na trhu už od roku 2010. Máme teda bohaté skúsenosti s predajom a sme skúsenými odborníkmi. Vďaka tomu sme pre vás schopný zaistiť komplexné služby na vysokej profesionálnej úrovni. V roku 2017 sme na trh vstúpili s tieniacou technikou. Tento segment chceme ďalej rozširovať a posúvať vpred. Každý deň pracujeme na udržaní vysokého štandardu a pre našich zákazníkov chceme byť nielen spoľahlivým partnerom, ale tiež priateľom a radcom. Naše produkty chceme neustále inovovať, budeme preto radi za každú spätnú väzbu.

Nekompromisná kvalita

Kvalita nášho portfólia je pre nás veľmi dôležitá. Dodávame produkty, ktoré sú bezpečné pre deti a svojou kvalitou prevyšujú konkurenciu. Naše produkty vyrábame na mieru a zasielame už zložené. Nechceme, aby ste si museli doma rolety skracovať alebo inak upravovať. Všetko bude pripravené rovno na montáž. Montážnu súpravu od nás dostanete zadarmo.

Najlepšie ceny

Ceny sú pre nás rovnako dôležité ako kvalita. Pri dôkladnom porovnaní cien zistíte, že sme lacnejší než konkurencia. Pri produktoch, kde budú naše ceny porovnateľné s konkurenciou si dôkladne preskúmajte, aký produkt skutočne kupujete. Často totiž nájdete produkty v porovnateľnej cenovej hladine, ale s úplne rozdielnou kvalitou. Také produkty si potom musíte napríklad doma skladať, skracovať alebo inak upravovať. Výsledok potom často nebude zodpovedať vášmu očakávaniu. Chceme vám ušetriť čas aj peniaze.

Vzorky zadarmo

Naše produkty vo vašej domácnosti plnia rolu funkčnú aj estetickú. Sortiment máme skutočne široký a vieme, že nemusí byť jednoduché vybrať si podľa obrázka. Preto vám radi pošleme vzorky zadarmo. Tie potom môžete priložiť k oknu a rozhodnúť sa, ktorá farba alebo dekor je pre vás ten pravý.

Skvelá podpora pri nákupe i po ňom

Náš zákazník, náš pán! Týmto heslom sa riadia všetci naši zamestnanci. Preškolený personál z FOA vám milo a rád poradí s výberom aj prípadnou reklamáciou. Vytvoríme pre vás kalkuláciu alebo poradíme s atypickým riešením. Obrátiť sa na nás môžete vždy od pondelka do piatku medzi 8. a 16. hodinou.

Pomáhame

Pravidelne prispievame tiež na dobročinné projekty, preto z každej vytvorenej objednávky venujeme 4 ceny nadácii Dobrý Anjel. Sme partnerom Transfúzneho oddelenia Slezskej nemocnice v Opave, ako aj projektu 450 ml nádeje. Radi sponzorujeme aj rôzne detské športové akcie, pomáhame tak mladým športovcom žiť svoj život aktívne. Sme si vedomí toho, že nie všetci mali v živote také šťastie ako my. Pomáhajte s nami.

Ekológia

Otázka ekológie a spoločenskej zodpovednosti nám nie je ľahostajná, a preto sa staráme o spätnú recykláciu papierového a plastového odpadu. Spolupracujeme a finančne podporujeme spoločnosť ENVI - PACK a.s., ktorá zaisťuje triedenie, recykláciu a využitie obalového odpadu na kvalitnej európskej úrovni. Pri balení našich produktov dbáme na to, aby vzniklo čo najmenej odpadového materiálu.

Absolútne bezpečné nákupy

Bezpečnosť v e-shope FOA berieme veľmi vážne. U nás môžete nakupovať skutočne bez obáv. Vďaka HTTPS protokolu sú vaše citlivé dáta v absolútnom bezpečí. Všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sú prenášané v zašifrovanej podobe.

Westlogic s.r.o.
Frogman s.r.o. - ID 26832,
Bratislavská 1804,
911 05 Trenčín

Kancelář FOA

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ostrave pod spisovou značkou oddiel C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372
Vo FOA ...sa snažíme, aby bol každý zákazník s nákupom maximálne spokojný. Zameriavame sa na čo možno najvyššiu kvalitu, najnižšiu cenu a najlepšiu možnú komunikáciu so zákazníkmi. Presvedčte sa o našich kvalitách aj vy! Tím FOA

Ako to u nás vyzerá

Montáž rolet FOA při výrobě Výroba rolet FOA Výroba rolet FOA Výroba rolet FOA Výroba rolet FOA Výroba rolet FOA