Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Montáž Roliet na strešné okná

Rolety na strešné okná majú jeden variant montáže. Roletu pripevníte vŕtaním do rámu okna, vrátane vodiacich líšt. Zistite viac o tom, ako namontovať rolety na strešné okná

Zistite viac

Rolety do strešných okien majú len jeden druh montáže, a to vŕtanie vrátane vodiacich líšt. Nejde o náročnú montáž, navyše vám rolety prídu už zložené a vodiace lišty na mieru. Potrebovať budete len pár minút času a náš manuál. Roletu vám dodáme vrátane vodiacich líšt, skrutiek a všetkých dielov potrebných na montáž. Na jednoduchú a rýchlu montáž sme pre vás pripravili ilustrované aj video návody. Uvidíte, že budete hotový v priebehu pár minút.

Montáž rolety na strešné okná

Roletu montujte na zatvorené okno. Začnite nasadením plastových koncoviek na spodnú stranu vodiacej lišty. Ešte pred navŕtaním vodiacej lišty do rámu okna zasuňte medzi lištu a rám plastový dielik. Ten slúži ako klin, ktorý Vám pomôže docieliť uhol 90 ° medzi sklom a rámom okna. Vodiace lišty potom privŕtajte na rám okna tak, že vykrojená časť lišty smeruje hore. Bočné vedenie by malo byť pripevnené tromi skrutkami. Začnite spodnou skrutkou, keď ju pripevníte, vsaďte roletu medzi lišty a upevnite na hornej hrane rámu. Potom dotiahnite zvyšné skrutky. Bočnú a hornú lištu zaistite plastovým dielikom.

1
2
3
4
5
6
7

Mohlo by Vás zaujímať