Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako zamerať Rolety na strešné okná

Pred nákupom roliet je potrebné zmerať, akú veľkosť budete potrebovať. Nebojte sa, nie je to žiadna veda. S nami to zvládnete raz dva. Zistite viac o tom, ako zamerať Rolety na strešné okna

Zistite viac

Pred nákupom roliet je potrebné zmerať, akú veľkosť budete potrebovať. Nebojte sa, nie je to žiadna veda. Ak máte iný rozmer alebo potrebujete poradiť, ponúkame individuálne riešenie, pokojne nás kontaktujte, radi vám pomôžeme.

„Pri každej objednávke volajú naši špecialisti a ešte raz si s Vami skontrolujú rozmery, farbu a stranu mechanizmu a jeho upevnenie. Dokážu s Vámi všetko vyladiť do 100 % stavu, záleží nám na Vašej spokojnosti.“

Zameranie pre montáž Roliet do strešného okna Pre strešné

Výška rolety = výška od hrany rámu

Zmerajte výšku od hornej k spodnej hrane rámu okna. Rolety do strešných okien môžete zadávať vo výške od 54 až do výšky 116 cm. Pokiaľ Vám zadaný rozmer nesedí presne, napíšte nám presný rozmer do poznámky.

Šírka rolety = šírka od hrany rámu

Zmerajte šírku od ľavej k pravej hrane rámu okna. Rolety do strešných okien môžete zadávať v šírke od 38,3 až do výšky 118 cm. Pokiaľ Vám zadaný rozmer nesedí presne, napíšte nám presný rozmer do poznámky.

Rozmer na mieru

Všetky rolety pre vás dodávame na mieru. Ak vám nevyhovuje uvedený rozsah, zadajte v objednávke najbližší vyšší rozmer. Do poznámky v objednávke nám napíšte, aký potrebujete skutočný rozmer.

Príklady lomových rozmerov

Mohlo by Vás zaujímať