Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Rolety

181 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Rolety sú jedným z najobľúbenejších tieniacich prvkov. Používali sa už v starom Egypte a Ríme. Dnes to už ale dávno nie je obyčajný pruh látky, ktorý sa dá vytiahnuť a zase spustiť. Tieniaca technika sa taktiež vyvíja a tak poznáme rolety rímske, plisé, či skladané, ale stále aj tie obyčajné látkové rolety, prípadne ich variantu - termo rolety, schopné podstatne ovplyvniť teplotu v miestnosti.

V našej ponuke nájdete aj najmladšie prírastky do rodiny roliet - rolety deň a noc. Ide o revolučnú myšlienku, spojiť výhody roliet a horizontálnych žalúzií. Ak máte strešné okná, nájdete u nás aj rolety, ktoré sú určené priamo pre nich.

Rolety od FOA – veľký výber, skvelý výkon

V odbore tieniacej techniky je na výber naozaj veľké množstvo riešení – vonkajšie alebo vnútorné žalúzie orientované buď ako vertikálne alebo horizontálne, závesy so záclonami, paravány, markízy alebo rolety. A to sú len hlavné skupiny tienenia. Pridajte si k tomu výber materiálu ako kov, drevo, textil či plast, nepreberné množstvo farieb a dekorov, spôsoby ovládania od manuálneho cez elektrické až po diaľkové ovládanie cez šikovný mobil a sú tu doslova tisíce variantov.

Vo FOA sme sa rozhodli ísť cestou špecializácie. Hlavnú časť našej ponuky teda tvoria rôzne typy roliet, doplnené o vertikálne textilné žalúzie a siete proti hmyzu.

Konkrétne teda:

  • Rolety Deň a noc, ktoré získavajú stále väčšiu obľubu. Niet divu, keď ponúkajú používateľom tak vysoký komfort za nízku cenu. Vďaka ich unikátnym vlastnostiam získavate vlastne rolety a žalúzie v jednom.
  • Rímske rolety, ktoré sú silným hráčom na poli designu a estetiky. Elegantný spôsob skladania látky priťahuje zaslúženú pozornosť.
  • Látkové rolety majú asi najsilnejšiu väzbu na historické korene roliet z megasídlisk minulej doby. Prekonali ale výrazný facelift. Sú už naozaj krásne a oveľa ľahšie sa ovládajú.
  • Rolety na strešné okná je možné taktiež použiť. Ale je nutné ich k tomu mať prispôsobené, aby dobre fungovali aj na naklonenej rovine strešných okien.
  • Rolety plisé sú opäť veľmi dekoratívne a každý interiér príjemne dokreslí. Tieto „harmonikové“ rolety je možné sťahovať zhora aj zospodu.
  • Rolety Plisé na strešné okná majú zachovaný rovnaký princíp čiže skladajú sa ako harmonika, len môžu tieniť strešné okná.
  • Termo rolety vynikajú nielen v boji s nadmerným svetlom, ale aj aj teplom. V lete nepustí nadbytočné teplo do miestnosti, v zime zabráni úniku tepla oknom von.
  • Vertikálne žalúzie poznáme predovšetkým z kancelárií a iných nebytových priestorov. Moderný interiér ale môže obsahovať veľké zasklené plochy, takže stále častejšie je vidieť aj v bežných domácnostiach.
  • Siete proti hmyzu sú vynikajúcim doplnkom každého typu tienenia. Otravný hmyz by mal zostať za oknami Vášho bytu.

Zoznámte sa s celou našou ponukou v kľude z domu a rozhodnite sa pre to najlepšie riešenie práve pre Vás.

Samozrejme sme Vám k dispozícii na našej zákazníckej linke. Ak si nie ste s čímkoľvek istí, zavolajte nám a všetko spoločne zvládneme po telefóne.