Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Montáž Vertikálnych žalúzií

Vertikálne žalúzie majú niekoľko variantov montáže. Môžete ich pripevniť vŕtaním do stropu miestnosti, steny alebo stropu výklenku. Zistite viac o tom, ako namontovať Vertikálne žalúzie

Zistite viac

Jednoduchšie už to skutočne byť nemôže. Naše žalúzie sú už zložené, vďaka tomu ich zvládnete nainštalovať v priebehu pár minút. Žalúzie je možné montovať niekoľkými spôsobmi, a to s vŕtaním do stropu miestnosti, steny alebo stropu výklenku. Na jednoduchú a rýchlu montáž sme pre vás pripravili ilustrované aj video návody rozdelené podľa typu montáže. Uvidíte, že budete hotový v priebehu pár minút.

Vŕtanie do stropu miestnosti Vertikálne žalúzie 89 a Vertikálne žalúzie 127

Vertikálne žalúzie sú navŕtané v strope miestnosti. Veľkou výhodou je, že si pri montáži môžete zvoliť, v akej vzdialenosti od steny ich umiestnite. Ide o najčastejší spôsob montáže Vertikálnych žalúzií.

1
2
3
4
5
6

Vŕtanie do steny Vertikálne žalúzie 89 a Vertikálne žalúzie 127

Vertikálne žalúzie je možné vŕtať do steny miestnosti. V tomto prípade voľte presah cez výklenok tak, aby došlo k dokonalému zatieneniu. Presah odporúčame 10 cm na každú stranu. Túto možnosť odporúčame, ak máte vysoké stropy.

1
2
3
4
5
6
7

Vŕtanie do stropu výklenku Vertikálne žalúzie 89 a Vertikálne žalúzie 127

Vertikálne žalúzie je možné vŕtať do stropu výklenku. Ak chcete ušetriť miesto v miestnosti, je možné žalúzie schovať do výklenku. Žalúzie pri tomto spôsobe montáže môžu narážať do kľučky a môžu sťažovať otváranie okien.

1
2
3
4
5
6

Mohlo by Vás zaujímať