Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Rímske rolety

Rímske rolety sú skvelým doplnkom do každého okna. Plnia funkciu tieniacu aj dizajnovú. Môžete vďaka nim regulovať svetlo podľa vašich potrieb. Zistite všetko o tom, ako fungujú Rímske rolety.

Zistite viac

Rímske rolety sú moderným a žiadaným druhom tieniacej techniky. Ako dekoračný a tieniaci prvok ich môžete použiť do spálne, kuchyne aj obývacej izby. Váš domov tak ochránia pred nežiaducimi pohľadmi zvonku. Veľkou výhodou Rímskych roliet je jednoduchá údržba, ktorá by sa dala porovnať s údržbou záclon.

Rímske rolety sú charakteristické svojou látkou, ktorá je pomocou výstuží horizontálne rozdelená do rovnakých pruhov. Ovládajú sa veľmi komfortne, pomocou retiazky a sú populárne vďaka svojej ľahkosti a vzdušnosti. Rolety sa nenavíjajú, ale skladajú smerom hore alebo dolu. Majú niekoľko variantov montáže. Môžete ich pripevniť bez vŕtania na rám okna alebo privŕtať do steny či stropu výklenku aj mimo neho. Výhodou Rímskych roliet je montáž s vŕtaním pred žalúzie. Tie na okne zostanú, ale vďaka Rímskym roletám môžete miestnosť krásne dizajnovo vyladiť.

Každá roleta je vyrobená zvlášť na základe vašich individuálnych požiadaviek na výšku, šírku a typu zavesenia. Farba profilu a montážnych úchytov je biela.

Predstavenie Rímskych roliet

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše Rímske rolety kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať