Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Látkové rolety

Látkové rolety sú skvelým doplnkom do každého okna. Plnia funkciu tieniacu i dizajnovú. Môžete vďaka nim regulovať svetlo, ktoré prúdi do miestnosti. Zistite všetko o tom, ako fungujú Látkové rolety

Zistite viac

Látkové rolety sú veľmi funkčným, rokmi prevereným a jednoduchým tieniacim prvkom. Ich vlastnosti ich predurčujú takmer do každej miestnosti. Umiestniť ich môžete do obývacej izby, spálne i detskej izby. Vďaka širokej ponuke materiálov a farieb môžete rolety jednoducho zladiť s vaším interiérom. Najväčší benefit Látkových roliet spočíva v tom, že poskytujú kvalitnú ochranu pred slnkom. Sú navyše oveľa praktickejšie než bežné závesy, od ktorých väčšina domácností postupne odstupuje. Látkové rolety vám tiež poskytnú dostatok súkromia a do určitej miery i protihlukovú izoláciu.

Vnútorné Látkové rolety vyrábame v troch kazetách, a to otvorená, POLO a MAXI. Rolety majú niekoľko variantov vykonania montáže. Môžete ich pripevniť bez vŕtania alebo privŕtať do okenného rámu, steny či stropu. Látkové rolety vyrábame podľa vašich individuálnych požiadaviek na výšku, šírku a typ zavesenia. Farba profilu je biela, hnedá alebo strieborná.

Predstavenie Látkových roliet

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše Látkové rolety kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať