Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú veľmi praktickým doplnkom do každej miestnosti. Plnia najmä praktickú funkciu pri zatienení väčších priestorov. Môžete vďaka nim regulovať svetlo podľa vašich potrieb. Zistite všetko o tom, ako fungujú Vertikálne žalúzie.

Zistite viac

Vertikálne žalúzie už dávno nie sú len doménou kancelárskych priestorov. Pre svoju jednoduchosť a praktickosť sa hodia do všetkých možných typov interiéru. Sú nadčasovým a žiadaným tieniacim prvkom. Najčastejšie sa používajú na zatienenie väčšieho výklenku alebo balkónových priestorov. Nezriedka sa tiež používajú na oddelenie priestoru v domácnostiach, napríklad na miestach, kde nie je možné umiestniť klasické dvere. Ďalej môžete Vertikálne žalúzie použiť do šikmých výklenkov a podkrovných priestorov.

Vertikálne žalúzie pre vás vyrobíme až do výšky 300 cm a šírky tiež 300 cm.

Profil pre Vertikálne žalúzie je vyrobený z hliníka, je teda pevný a ľahký. Ponúkame ho v bielej farbe a je kompletne pripravený na montáž.

Predstavenie Vertikálnych žalúzií

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše látkové Vertikálne žalúzie kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať