Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Termo rolety

Termo rolety sú najmä funkčným doplnkom do každého okna. Plnia funkciu tieniacu aj dizajnovú. Môžete vďaka nim regulovať svetlo podľa vašich potrieb. Zistite všetko o tom, ako fungujú Termo rolety

Zistite viac

Termo rolety sú jednoduchým, ale veľmi elegantným a funkčným doplnkom každého interiéru. Na zadnej strane majú energeticky efektívnu striebornú pogumovanú vrstvu, ktorá tlmí prenikanie slnečného svetla do miestnosti na minimum. Vďaka tejto vrstve sú rolety plne zatemňujúce a do určitej miery chránia miestnosť pred prehriatím slnečnými lúčmi. Do bytu nepreniknú ani zvedavé pohľady zvonka a rolety vám tak poskytnú pocit súkromia.

Rolety u nás nájdete v mnohých odtieňoch, ktoré zapadnú prakticky do každého interiéru. Termo rolety vyrábame v troch rôznych kazetách, a to otvorená, POLO a MAXI. Rolety majú niekoľko variantov montáže. Môžete ich pripevniť bez vŕtania, zavesiť, alebo privŕtať do okenného rámu, steny či stropu. Termo rolety vyrábame podľa vašich individuálnych požiadaviek na výšku, šírku a typ zavesenia. Farba profilu je biela, hnedá alebo strieborná.

Predstavenie Termo roliet

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše Termo rolety kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať