Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Rolety plisé na strešné okná

Plisé rolety sú skvelým doplnkom do každého okna. Plnia funkciu tieniacu aj dizajnovú. Môžete vďaka nim regulovať svetlo podľa vašich potrieb. Zistite všetko o tom, ako fungujú Plisé rolety

Zistite viac

Skladané látkové rolety Plisé pre strešné okná sú moderným vyhotovením tradičných horizontálnych žalúzií. Ponúkajú atraktívnu možnosť interiérového tienenia s reguláciou svetla podľa vašich potrieb. Môžete si vybrať z množstva dekorov a odtieňov, takže farbu látky ľahko zladíte s vašou domácnosťou. Veľkou výhodou Plisé na strešné okná je možnosť regulácie intenzity tienenia sťahovaním zhora dolu alebo oboma smermi. Nastavíte si tak tieniaci pruh ľubovoľnej výšky. Tým si nastavujete koľko svetla má byť v miestnosti. Plisé na strešné okná majú dva varianty montáže. Môžete ich pripevniť vrátane vodiacich líšt alebo len s vodiacim lankom.

Rolety ponúkame vo variantoch Rolety Plisé na strešné okná Classic a Rolety Plisé na strešné okná Decor.

Predstavenie Rolety Plisé na strešné okná

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše Plisé rolety kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať