Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Rolety Deň a noc

66 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Rolety Deň a noc predstavujú to najlepšie, čo poskytuje spojenie žalúzií a bežných látkových roliet. Na FOA ponúkame veľmi kvalitné a už zložené rolety deň a noc, takže montáž v prípade zavesenia na okno potrvá doslova 2 minúty.

Rolety Deň a noc sú veľmi obľúbeným a praktickým tienením domácností a kancelárií. Jednoduchý princíp striedania priehľadných a nepriehľadných pruhov látok dovoľuje plynule regulovať tienenie cez deň a v noci zaistí súkromie. Pri navíjaní látky do či z rolety sa pruhy látky plynule prekrývajú a regulujú prienik svetla do miestnosti. Ponúkame široké spektrum látok a farieb. Rolety môžete zakúpiť v otvorenej, POLO alebo MAXI kazete. V šírke 30 až 240 cm a dĺžke 150, 220 a 240 cm

Prečo kúpiť rolety Deň a noc?

Zebra je jedným z najunikátnejšie vyzerajúcich tvorov zvieracej ríše. Vďaka výrazným čiernobielym pruhom je zebra na horúcom tetelících sa trávnatých pláňach svojej domoviny výborne maskovaná. Rovnako výnimočné sú aj rolety Den a noc, ktorým sa tiež občas hovorí zebra rolety práve kvôli typickým pruhom, z ktorých sa skladajú. Prečo to môžeme tvrdiť?

Dvojitý účel roliet Deň a noc

Rolety Deň a noc spájajú dve požiadavky na modernú tieniacu techniku ​​– funkčnosť a dizajn. Rolety sú zložené z pruhov látok. Pravidelne sa striedajú priehľadný a nepriehľadný pruh látky. Unikátna funkčnosť týchto roliet je, že sa pri ich sťahovaní postupne prekrývajú jednotlivé pruhy a plynulo sa tak reguluje množstvo svetla, ktoré medzi pruhmi preniká.

Estetická stránka roliet zaujme na prvý pohľad – vodorovné pruhy látky vytvárajú pravidelné elegantné vzory, najmä s vhodne vybranou látkou. Svoju úlohu hrajú aj slnečné lúče, ktoré môžu sčasti prenikať do izby a vytvárajú tak zaujímavú hru svetiel a tieňov. Sú dokonalým doplnkom súčasných a minimalistických interiérov.

Dvojité funkcie roliet Deň a noc

Tieto rolety do istej miery pripomínajú klasické horizontálne žalúzie, ktoré sú taktiež usporiadané do vodorovných pruhov svojimi lamelami. Avšak stále ide o rolety, ktoré sa zaťahujú do hornej kazety, rovnako ako klasické rolety. Spájajú teda výhody oboch systémov bez toho, aby trpeli ich nedostatky.

Hoci niektoré z látok sú určené na úplné zatemnenie, môže predsa len trochu svetla prenikať medzi pruhy látky. Pokiaľ teda potrebujete úplné zatemnenie, odporúčame radšej látkové rolety, rolety plisé alebo termo rolety, ktoré sa vyznačujú vysokou mierou zatemnenia, označovanou ako blackout.

Úplné súkromie

Posunutím vzájomnej pozície priehľadných a nepriehľadných pruhov látky na rolete Deň a noc môžete vytvárať rôzne úrovne filtrovania svetla, priehľadnosti a súkromia. Chcete jasný výhľad zvnútra von? Len rolety zdvihnite úplne hore. Pri spúšťaní zebra roliet jednoducho zarovnajte pásy látky tak, aby ste si stále užívali výhľad, a upravte ich tak, aby dovnútra prenikalo správne množstvo svetla. Keď sú rolety spustené úplne dole, pásy sa k sebe úplne primknú a vytvoria súvislý kryt, ktorý ochráni vaše súkromie.

Pre ovládanie používajte buď bežnú retiazku alebo rolety opatrite voliteľným motorčekom na diaľkové ovládanie. Ovládajte rolety jednotlivo alebo súčasne prostredníctvom praktického ovládača.

Kombinácia čistých a tmavších tkanín dodáva oknám v akejkoľvek miestnosti hĺbku, rozmer a textúru.

Meranie okien pre rolety Deň a noc

Keďže každú jednotlivú roletu vyrábame na mieru, musíte pred objednaním vedieť, aké rozmery chcete. Nevyhnete sa teda meraniu okien, ale nenechajte sa tým vydesiť. Stačí si vybrať typ montáže rolety a držať sa nášho návodu.

Samozrejme sme Vám k dispozícii na našej zákazníckej linke. Ak si nie ste s čímkoľvek istí, zavolajte nám a všetko spoločne zvládneme po telefóne.