Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Ako fungujú Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú funkčným prvkom, ktoré zabraňujú prenikaniu dotieravému hmyzu do miestnosti. Siete proti hmyzu ponúkame v rôznych vyhotoveniach s rôznym typom montáže. Zistite všetko o tom, ako fungujú Siete proti hmyzu

Zistite viac

Siete proti hmyzu sú najmä praktických doplnkom vašich okien. Hodia sa tak pre domácnosti, ako aj pre firmy alebo výrobné prevádzky. Vyriešte problémy s otravným hmyzom raz a navždy, stačí si len vybrať, ktorý typ siete vám bude najviac vyhovovať. Prednosťou klasických nasadzovacích sietí je ich veľmi jednoduchá montáž a demontáž.

Nasadzovacie Siete proti hmyzu ponúkame v dvoch variantoch: Classic a Exclusive. Variant Classic ponúka klasické vyhotovenie siete v jednoduchom ráme. Variant Exclusive je pevnejší a navyše vám z pohľadovej strany prekryje tesnenie okien. Používa sa pre okná, ktoré sú zaoblené. Nasadzovacie siete sa na zimu schovávajú, tým predĺžite ich životnosť.

Rolovacie siete proti hmyzu je možné vŕtať do rámu okna, vŕtať do steny špalety alebo na stenu pred špaletu. Záleží, ktorý z variantov je pre vás ten pravý. Odporúčame zvážiť, ako budete okná otvárať, aby sieť nebránila samotnému otvoreniu okna.

Siete ponúkame v čiernej a sivej farbe. Profil si môžete vybrať vo farbách: Biela, Hnedá RAL 8022, Čokoládová RAL 8017, Antracit, Zlatý dub, Orech, Mahagón alebo Winchester.

Veľmi obľúbené sú tiež Siete proti hmyzu do dverí. Pri systéme na dvere ponúkame celkovo 5 farieb profilov, a to: biela, hnedá, antracit, zlatý dub a orech.

Profily sú vyrobené z hliníka, preto je veľmi pevný a ľahký. Sieť je vyrobená zo sklolaminátu a je potiahnutá ochrannou vrstvou z PVC.

Predstavenie Sietí proti hmyzu

Hovorí sa, že jedno video je lepšie než tisíc slov a obrázkov, a preto sme pre vás pripravili video, v ktorom vám naše Siete proti hmyzu kompletne predstavíme tak, že z vás budú skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zaujímať