Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Rolety Plisé na strešné okná

28 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Okrem běžných roliet pre strešné okná nájdete na našom webe aj plisé rolety do strešných okien. Aj tie musia okrem svojej tieniacej funkcie spĺňať ešte jednu náročnú požiadavku - neprevýsať pri extrémnych uhloch naklonenia okna. Skladaný tvar roliet tomu veľmi napomáha.

Rolety a žalúzie na strešné okná zaisťujú reguláciu prichádzajúceho a odchádzajúceho svetla a tepla tak, aby bez ohľadu na počasie za oknom, bolo vo vnútri izby vždy toľko svetla a tepla, koľko si práve prajete mať. Funkčnosť a krásu tohto riešenia určite oceníte.

Plisé rolety v podkrovných bytoch?

Máte podkrovný byt, kanceláriu alebo ateliér? Potom si určite užívate jeho jedinečnú atmosféru. Pokojne by sme odprisahali, že nenájdete dva podkrovné byty rovnaké. Každý z nich sa, povedali by sme, stavajú vyslovene na mieru. Podobne, ako sa vyrába každá jednotlivá roleta na mieru vo FOA.

Estetický, a často až umelecký, dojem z podkrovného bytu dokážu doplniť rolety na strešných oknách. Dodávame ich v množstve odtieňoch – jemné farby, dekorované, s hrubším povrchom, s vrstvou pre väčší stupeň zatienenia atď. Máme k dispozícii toľko farieb na výber, že rozhodovanie o tom, ku ktorému sa nakoniec prikloníte, bude asi najdlhšie trvajúca fáza nákupu strešných roliet Plisé.

Prečo používať rolety Plisé na strešné okná?

Plisované rolety, známe tiež ako plisé alebo duetové rolety, sú ideálne pre šikmé okná, strešné okná a strešné okná zimných záhrad. Majú tenké horné a dolné lišty, ktoré sa v čase nepoužívania elegantne vytiahnu až k hornej časti okna, av porovnaní s inými typmi žalúzií tak zaberajú menej miesta. Zároveň poskytujú miestnosti elegantný, tlmený efekt zatienenia.

Plisovaná roleta vyrobená na mieru je elegantným a praktickým riešením zatienenia všetkých typov okien. Skvele sa zmestí do akéhokoľvek atypického tvaru okna, s uhlopriečkou alebo oblúkom. Je vhodná do bytov, rodinných domov aj kancelárií.

Máme širokú ponuku strešných žalúzií kompatibilných s poprednými výrobcami strešných okien, vrátane Velux, Fakro a ďalších.

Naše plisované rolety dodávame v širokej škále jemných i žiarivých odtieňov a mnohé z nich sú opatrené energeticky úspornou solárnou vrstvou, ktorá je pri strešných žalúziách veľmi odporúčaná a je ideálna pre udržanie kontroly nad letnými teplotami a zimnými účtami.

Látka rolety je vždy podopieraná buď priehľadnými vodiacimi lankami alebo je celá roleta ukrytá vo vodiacich lištách.

Plisé rolety je možné samozrejme používať aj na bežné okná. Na druhú stranu, ak ste si skôr obľúbili čisté línie klasickej látkovej rolety, môžete sa rozhodnúť pre látkové rolety do strešných okien.

Meranie okien pre Plisé rolety na strešné okná

Keďže každú jednotlivú roletu vyrábame na mieru, musíte pred objednaním vedieť, aké rozmery chcete. Nevyhnete sa teda meraniu okien, ale nenechajte sa tým vydesiť. Stačí si vybrať typ montáže rolety a držať sa nášho návodu.

Samozrejme sme Vám k dispozícii na našej zákazníckej linke. Ak si nie ste s čímkoľvek istí, zavolajte nám a všetko spoločne zvládneme po telefóne.