Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Pomoc s parametrami (Siete proti hmyzu vŕtané na dvere)

Šírka

Sieť proti hmyzu Vŕtanie na dvere

Zmerajte šírku rámu okna a pripočítajte 4 cm. Priestor okolo tohto zamerania musí byť najmenej 2,5 cm pre stranu, na ktorej budú pripevnené pánty a 1,5 cm na druhú stranu.

Výška

Sieť proti hmyzu Vŕtanie na dvere

Zmerajte výšku rámu okna a pripočítajte 4 cm.

Horizontálny spevňujúci profil

Horizontálny spevňujúci profil

Horizontálny spevňujúci profil, bude v 1/3 siete proti hmyzu vŕtané na dvere. Ak ho chcete, vyberte si ho v objednávke. Pokiaľ chcete profil v inej výške, napíšte nám to prosím do poznámky. Rozmer merajte od spodnej hrany spodného profilu siete proti hmyzu až po stred spevňujúceho profilu.

Dvierka pre domácich miláčikov

Dvierka pre domácich miláčikov

Dvierka sú zasadené do plastovej výplne. Môžete si zvoliť veľkosť dvierok tak, aby vyhovovali práve Vášmu domácemu miláčikovi. U dvierok si môžete nastaviť či chcete, aby domáci maznáčik mohol chodiť voľne iba von, iba dovnútra alebo oboma smermi. Z dôvodu náročnosti na výrobu sa predlžuje doba dodania pri sieti proti hmyzu s dvierkami pre domácich miláčikov na 2 týždne. Dvierka sú vždy biele alebo hnedé.

Typ magnetu

Magnety vŕtané

Jedná sa o klasické magnety, klasicky používané na dvierka. Časť s magnetom je navŕtaná priamo na otváracom ráme dverí a železný pliešok je na pevnej časti dverí.

Magnetická páska

Pokiaľ nechcete do rámu dverných sietí proti hmyzu vŕtať, môžete využiť magnetické pásky. Magnetická páska bude vždy v bielej farbe.

Typ pántov

Standardné

Jedná sa o klasické pánty, kedy je jedna časť privŕtaná na pevnom a druhá na otvárajúcom sa ráme dverí. Na montáž potrebujete miesto 2,5 cm. Pánty sa dajú otvárať až do 180 °.

Zmenšené

Jedná sa o zmenšené pánty, kedy je jedna časť privŕtaná na pevnom a druhá na otvárajúcom sa ráme dverí. Na montáž potrebujete miesto 1,5 cm. Pánty sa dajú otvárať až do 180 °. Pokiaľ chcete otvárať dvere do viac ako 90° odporúčame do menšieho pántu nedávať pružinku.

Okopová lišta

Okopová lišta

Pokiaľ máte plné ruky, určite oceníte možnosť otvoriť dvere nôh. Okopová lišta tiež zaistí spevnie celých dverí a jej celkový výška je aj s rámom 14,5 cm.

Strana ovládania

Ľavá

Pánty budú z vonkajšie strany umiestnené na ľavej strane. Odporúčame pánty umiestniť na rovnakú stranu ako sú pri dverách.

 Pravá

Pánty budú z vonkajšie strany umiestnené na pravej strane. Odporúčame pánty umiestniť na rovnakú stranu ako sú pri dverách.

Typy profilov

Sieť proti hmyzu Vŕtanie na dvere

Siete proti hmyzu do dverí, je nutné vždy vŕtať a to na opačný rám dverí než kam sa otvárajú. Siete sú upevnené pomocou pántov. Vybrať si môžeme Profil Classic, ktorý ponúka farby Biela, Hnedá a Antracit. Variant s profilom Decor ponúka farby v dekore dreva a to Orech, Winchester a Zlatý dub.

Montáž

Siete proti hmyzu môžete na okná montovať niekoľkými spôsobmi. Aj keď to na začiatku môže vyzerať zložito, nemusíte sa báť. Zameranie i finálna montáž je hračka, s nami ju určite zvládnete.

Pozrite sa na pripravené videá a ilustrovaný návod.

Vŕtanie na dvere

Siete proti hmyzu na dvere pre vás vyrobíme priamo na mieru. Je potrebné privŕtať pánty k rámu dverí. Vždy ich pripevňujete na opačnú stranu, než je smer otvárania dverí. Po privŕtaní pántov je potrebné pripevniť magnet. Pri Magnetickej Sieti proti hmyzu na dvere vŕtate magnet, pomocou ktorého drží rám siete pevne pri dverách. Ide o pevnejší spôsob montáže. Ak zvolíte montáž s magnetickou páskou, stačí nalepiť magnetickú pásku na rám dverí. Ide o rýchlejší spôsob montáže.

Farba sieťky

Čierna
Sivá

Farba mechanizmov

Profil Classic

Antracit
Biela
Hnedá

Profil Decor

Orech
Winchester
Zlatý dub