Pre plnú funkčnosť tejto stránky je potrebné povoliť JavaScript.

Pomoc s parametrami (Rolety Plisé na strešné okná)

Šírka

Vŕtanie do okna s vodiacimi lištami

Zadajte nám šírku od hrany rámu okna od jednej k druhej.

Vŕtanie do okna s vodiacimi lankami

Zadajte nám šírku celého skla.

Výška

Vŕtanie do okna s vodiacimi lištami

Zadajte nám výšku od hrany rámu okna od jednej strany k druhej.

Vŕtanie do okna s vodiacimi lankami

Zadajte nám výšku celého skla.

Typy kaziet

Roleta Plisé na strešné okná s profilom Classic

Roletu Plisé na strešné okná Classic a Decor je možné vŕtať na rám okna s oceľovým drôtom alebo s oceľovým drôtom a vodiacou lištou. Minimálna šírka je 20 cm, maximálna šírka 130 cm a maximálna výška 150 cm. Kazeta je už zložená. Vybrat si můžete z barev: bílá, hnědá, antracit, krémová, stříbrná a světle šedá.

Roleta Plisé na strešné okná s profilom Decor

Roletu Plisé na strešné okná Classic a Decor je možné vŕtať na rám okna s oceľovým drôtom alebo s oceľovým drôtom a vodiacou lištou. Minimálna šírka je 20 cm, maximálna šírka 130 cm a maximálna výška 150 cm. Kazeta je už zložená. Vybrat si můžete z barev: bažinatý dub, borovice, mahagon, ořech, winchester a zlatý dub.

Systém upevnenia

Vŕtanie s vodiacimi lištami

Najprv je potrebné privŕtať lišty na rám okna. Ďalej je potrebné vybrať, ktorý plastový diel bude najvhodnejší práve pre vaše okno. Najvhodnejší bude diel, ktorý bude po priložení na zasklievaciu lištu vo vodorovnej polohe. Z tohto dielu odstráňte vymeriavaciu časť a celý diel navŕtajte na okno. Na navŕtaný diel je potrebné nasadiť plastový diel so šnúrkou a kovovým lankom. Ten je nutné najprv zaistiť malou kovovou skrutkou. Nakoniec pripevnite držadlá na manipuláciu s roletou a odstrihnite presahujúce šnúrky nožnicami. Na oceľové lanko je nutné použiť kliešte.

Vŕtanie s vodiacimi lankami

Na strešné okno môžete roletu upevniť bez použitia vodiacich líšt. Je potrebné vybrať, ktorý plastový diel bude najvhodnejší práve pre vaše okno. Najvhodnejší bude diel, ktorý bude po priložení na zasklievaciu lištu vo vodorovnej polohe. Z tohto dielu odstráňte vymeriavaciu časť a celý diel privŕtajte na okno. Na navŕtaný diel je potrebné nasadiť plastový diel so šnúrkou a kovovým lankom. Ten je nutné najprv zaistiť malou kovovou skrutkou. Nakoniec pripevnite držadlá na manipuláciu s roletou a odstrihnite presahujúce šnúrky nožnicami. Na oceľové lanko je nutné použiť kliešte.

  Vŕtanie s vodiacimi lištami Vŕtanie s vodiacimi lankami
Rolety Plisé na strešné okná s profilom Classic i i
Rolety Plisé na strešné okná s profilom Decor i i

Farba mechanizmu

Profil Classic

Biela
Hnedá
Antracit
Krémová
Strieborná
Svetlo sivá

Profil Decor

Borovica
Winchester
Zlatý dub
Orech
Mahagón
Bažinatý dub

Farba vodiacej lišty

Biela
Hnedá
Krémová
Strieborná
Borovica